Hakkımızda

GYM COMPLEX European Fitness & Wellness Training Academy'nin resmi temsilcisidir.

 

MİSYON:

Bütün bireylerin sağlık koşulları sağlanmış, güvenli bir ortamda ,bilimsel verileri kullanarak fiziksel düzeylerini geliştirmek, sağlıklı bireyler olma yolunda sporun ve egzersizin önemi konusunda bilinçlenmelerini sağlamaktır.

 

VİZYON:

Bölgesinde tercih edilen, profesyonel ve bilimsel çözümleri yenilikçi yaklaşımlarla üreten daha geniş kitlelere ulaşabilen kaliteli, sürdürülebilir örnek bir spor ve sağlık hizmeti sunmak.

 

DEĞERLER:

İnsanı öncelikleyen, ihtiyaca uygun çözümleri katılımcılığı ve sürdürülebilirliği kalite ve etkinlikle birleştirerek, sağlık danışmanının önerileri doğrultusunda hijyenle sunan bir yaşam merkeziyiz.

 

Spor merkezlerinde yapılan araştırmalar göstermiştir ki: üye olan bireylerin % 45’i spor merkezinde çalışan fitness uzmanlarının, spor uzmanlarının ve personelin yetersizliğinden şikayetçi olmuştur. Bu nedenle açılan spor merkezlerin % 65’i ilk 1 yıl içinde üyelerinin % 72’ sini kaybetmiştir. Bu noktadan yola çıkarak kaliteli hizmet için eğitimli ve profesyonel personel sağlamak amacıyla Uluslararası Spor Eğitim Kurumu olan European Fitness & Wellness Training Academy / PEARSON ile birlikte çalışmaktayız.

Gym complex ekibi olarak her bireyin egzersiz ve fitness düzeylerini uzman danışman ve eğitmenlerimizle değerlendirip bu veriler ışığında kişiye özel sağlıklı, amacına uygun ve eğlenceli programları uygulatmaktayız.