HİZMETLERİMİZ

events-photos-3

PERSONAL TRAINING

8:00 — 22:00

Hepimiz Farklıyız… Personel Training, bireylerin beklenti ve hedeflerine göre fizyolojik ve psikolojik durumları da göz önünde bulundurularak uzman eğitmenlerle bire bir gerçekleştirilen Gym & Cardio dersleridir.

events-photos-3

REFORMER PİLATES

8:00 — 22:00

Size Tüm vücudu ve özellikle karın ve sırt bölgesini hedef alan, mükemmel Pilates Egzersiz Sistemi ile kilo vermenizi hızlandıracak yürüyüş-koşu programını birleştirerek, kendi vücut tipinize ve özelliklerinize uygun tamamen SİZE ÖZEL bir program sunuyorum..

events-photos-3

YÜZME HAVUZLARI

8:00 — 22:00

&ldquo ; Reformer pilates, özel olarak üretilmiş aletler vasıtasıyla uygulanan, vücudunuzun esnemesini ve güçlenmesini sağlayan bir pilates tekniğidir.. Gym Complex Fonksiyonel Egzersiz Odasında bulunan Reformer, Cadillac, Ladder Barrel, Chair aletleri sayesinde vücudunuzun esnemesini, güçlenmesini ve toparlanmasını sağlayabilirsiniz.

SİZE

Gym Complex ile Reformer Pilateste,

events-photos-3

FITNESS

8:00 — 22:00

FİTNESS

Fitness, kasların tek tek aletli ya da aletsiz çalıştırılarak sıkılaştırılıp güçlendirilmesini hedefleyen bir spor dalıdır.

Gym Complex, uzman eğitmen kadrosuyla istediğiniz forma kavuşmanız için size özel programlar uygulatarak belirli aralıklarda vücut kitle indeksi ölçümleriyle fiziksel gelişiminizi takip eder.

events-photos-3

SPA

8:00 — 22:00

SPA

Gym Complex, hijyenik bir ortamda stresten uzaklaşmanız ve günün yorgunluğunu atmanız için spa keyfi sunar. .

Gym Complex tarafından sunulan,

Buhar odası hizmetiyle, gözeneklerinizin açılmasını sağlayabilir, vücudunuzu toksinlerden arındırabilir ve kaslarınızı gevşetebilirsiniz.

events-photos-3

ÖZEL DERSLER

8:00 — 22:00